top of page

Teslimat ve İade koşulları
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin "Eğitim Mahallesi Adim Sokak No 10-18C Kadıköy/İstanbul" uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri tarafımızdan size belirtilir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden ve sosyal medya aracılığı ile haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin ve bizimle paylaştığınız sosyal medya bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi tarafından Doğa Kozmetik garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit mesajı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bildirim size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
www.dogakozmetik.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

bottom of page